شرایط و قوانین

سرویس یا خدمت:درخواست ها، نیازها و انتظارات مورد نظر کارفرما.
کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از فن‌فیکس فارغ از ماهیت اهل فن متخصص یا کارفرما بودن.
حساب کاربری: حساب کاربری فضای مجازی ایجاد شده توسط فن‌فیکس برای استفاده کارفرما و اهل‌فن می‌باشد.

نحوه کار با سایت و اپلیکیشن:

برای استفاده از خدمات ابتدا مشتری باید در سایت فن‌فیکس به آدرس www.fanfix.ir ثبت نام کرده و به عنوان کاربر سایت شناخته شود. سپس از طریق حساب کاربری ایجاد شده در سایت می‌تواند سرویس یا خدمت مورد نظر خود را بصورت آنلاین از بین خدمات ارائه شده اعلام نماید. برای استفاده از اپلیکیشن نیز لازم است تا مشتری اپلیکیشن فن‌فیکس را از طریق اینترنت برروی گوشی تلفن هوشمند همراه خود دریافت کرده و با نصب اپلیکیشن برروی گوشی تلفن و وارد نمودن شماره تماس و سایر اطلاعات درخواستی به عنوان کاربر شناخته شود. سپس از طریق اپلیکیشن بصورت آنلاین سفارش مورد نظر خود را از بین خدمات ارائه شده و با پاسخ دادن به سوالات مربوطه در اپلیکیشن انتخاب نموده و اعلام نماید. کارفرما موظف است تا اطلاعات درخواستی سایت و همین‌طور اپلیکیشن فن‌فیکس را بصورت کامل و به درستی وارد نماید.
لازم به ذکر است مسئولیت تمامی فعالیت‌های انجام شده از طریق حساب کاربری ایجاد شده برعهده کاربر مربوطه می‌باشد و همچنین مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر است. در صورت مفقود شدن یا دزدیده شدن اطلاعات حساب کاربری، کارفرما موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع فن‌فیکس برساند.
بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به فن‌فیکس انجام نشده است مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام می‌شود به عهده کاربر خواهد بود.
کارفرما آگاه است که استفاده از فن‌فیکس می‌تواند هزینه‌هایی برای او داشته باشد.
امکان استرداد هزینه‌هایی که کارفرما یا متخصص احیانا به فن‌فیکس می‌پردازد وجود ندارد.
کارفرما می‌پذیرد هزینه سرویس به طور تقریبی در فن‌فیکس از طرف متخصص مشخص شده و ممکن است با توجه به سرویس مورد نظر و پس از انجام بازدید توسط متخصص تغییرات نسبی در آن اعمال گردد و قیمت نهایی پس از بازدید به وی اعلام گردد، لذا در صورت تایید اعتراضی نسبت به هزینه سرویس نمی‌تواند داشته باشد. پرداخت هزینه سرویس به هر دو صورت نقدی و پرداخت از طریق اینترنتی ممکن می‌باشد.
که در ازای پرداخت به هر صورت به کارفرما فاکتور معتبر ارائه می‌شود.

وظایف کارفرما (مشتری)

کاربر در فن‌فیکس می پذیرد که شرایط و ضوابط فن‌فیکس را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است.
این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفاده مستمر کاربران از فن‌فیکس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات فن‌فیکس است.
برای استفاده از فن‌فیکس لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در فن‌فیکس بسازد که مسئولیت تمامی فعالیت‌های انجام شده توسط این حساب کاربری با کاربر می‌باشد.
کارفرما می‌پذیرد اطلاعات خود را به صورت صحیح و به‌روز در فن‌فیکس وارد کند.
کارفرما می‌پذیرد که فن‌فیکس پیمانکار نهایی نیست، بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین کارفرما و متخصص را جهت توافق بر انجام یک سرویس فراهم می‌کند.
در فن‌فیکس متخصص مختار است یک درخواست سرویس را بپذیرد یا رد کند، همچنین کارفرما مختار است پس از ارسال درخواست سرویس و مشخص نمودن متخصص و قبل از عزیمت متخصص به نقطه مبداء، سرویس را انجام دهد یا خیر.
لذا هر سرویسی که متخصص به کارفرما ارائه می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین ایشان در نظر گرفته شود.
فن‌فیکس هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مسائلی که در حین ارایه سرویس ممکن است اتفاق بیافتد، از قبیل تاخیر و ... بجز در قرارداد ثبت شده در سایت ندارد .
مسئولیت نظرات ثبت شده از سوی کاربران در نرم افزار فن‌فیکس بر عهده خود ایشان است و فن‌فیکس به هیچ وجه مسئولیتی در قبال نظرات ایشان ندارد.
فن‌فیکس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (متخصص یا کارفرما) می‌تواند برای فن‌فیکس یا مشتریان خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به فن‌فیکس را دارد.
فن‌فیکس هیچگونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه به مشتری ندارد و درصورتیکه خدمت انجام شده توسط اهل‌فن در مدت زمان گارانتی دچار عیب و نقصی باشد اهل‌فن مربوطه موظف است تا آن خدمت را دوباره به نحو احسن و بدون هزینه جبران نماید.
کارفرما موظف است در حین انجام پرداخت‌های مالی به فن‌فیکس ( حق‌الزحمه) دقت لازم و کافی را اعمال کند. در غیر اینصورت در صورت پرداخت اشتباه از طرف کارفرما چه بصورت اینترنتی و چه بصورت نقدی فن‌فیکس مسئولیتی ندارد.
کارفرما موظف می‌باشد تا در هنگام مراجعه اهل‌فن به منزل یا محل کار همکاری لازم را با اهل‌فن انجام دهد.
کارفرما موظف به تامین برق مصرفی ،آب مصرفی تامین امنیت جهت کار در ارتفاع و ... می باشد.
کارفرما موظف می‌باشد تا در حین انجام سرویس توسط اهل‌فن موازین اخلاقی و شرعی را رعایت کند.
کارفرما موظف می‌باشد تا در هنگام مراجعه اهل‌فن به محل مربوطه (منزل یا محل‌کار) کارت شناسایی (مربوط به فن‌فیکس) اهل‌فن را مشاهده نموده و در صورت عدم ارائه کارت شناسائی مربوطه از وارد شدن فرد به محل مربوطه خودداری نماید. در غیر اینصورت مسئولیت اتفاقات احتمالی به عهده کارفرما می‌باشد. کارفرما موظف می‌باشد تا پس از اعلام درخواست خدمت مورد نیاز خود در زمان تعیین شده در محل حضور داشته باشد. و همکاری لازم را با اهل‌فن مربوطه داشته باشد. و در صورتیکه پس از ثبت درخواست خود از درخواست مربوطه صرف‌نظر نماید باید سریعا لغو درخواست نماید. در غیر اینصورت اگر لغو درخواست ننماید و اهل‌فن به محل مورد نظر مراجعه کند کارفرما موظف به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب به اهل‌فن می‌باشد.
کارفرما موظف می‌باشد تا پس از انجام سرویس مورد نظر توسط متخصص (اهل‌فن) حق‌الزحمه را بصورت کامل (نقدی یا اینترنتی) پرداخت نماید.
کارفرما موظف می‌باشد تا درحین انجام خدمت توسط اهل‌فن ناظر بر عملکرد ایشان و از اشیاء گرانقیمت و مهم خود مواظبت و نگهداری کند.

درصورت سهل‌انگاری از طرف کارفرما مسئولیت لوازم ذکر شده برعهده کارفرما می‌باشد.

وظایف و قوانین اهل‌فن

وظایف شرکت

فن‌فیکس با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته، واحد صدای مشتریان و ... تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفادۀ خدمات فن‌فیکس نهایت مشتری مداری را اعمال کند.
فن‌فیکس با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سفارش با کیفیت به کاربران، زمان ارائۀ سفارش و یا کیفیت و سلامت محصولاتی که از آنها استفاده می‌شود ارائه دهد.
فن‌فیکس تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط گروه فنی فن‌فیکس می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.
تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد فن‌فیکس محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده به جز در مورد مراجع قضایی.
چنانچه هر یک از کاربران فن‌فیکس در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان فن‌فیکس مطرح و فن‌فیکس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

قوانین تجارت

کاربر مجاز نیست هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای فن‌فیکس انجام دهد .
کاربر مجاز نیست نسخۀ دیگری از سرویس را روی سرورهای دیگر ارائه کند.
همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار فن‌فیکس یا در روش ارائۀ سرویس فن‌فیکس تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

مسائل حقوقی

تمامی موارد ذکر شده و نشده در این قرارداد در صورت بروز مشکل از طریق مراجع قضایی و مشاوران حقوقی شرکت نوآوران نسل برخط (سهامی خاص) پیگیری خواهد شد.